Školení na montáž akustických systémů fy STO

Jeden z řady výrobků pro účinné odstranění hlučnosti v prostoru je tlumící hmota z řady Sto Silent, která se nanáší přímo na podklad. Akustická účinnost v pohlcení hluku je 45% až 50%. Stejně jako ostatní panelové systémy fy STO i tento je vhodný do obývacích pokojů, zasedacích místností, kanceláří i velkých hal a kultůrních zařízení.

Naše firma je doporučovaným partnerem fy STO s.r.o. - dceřiné společnosti světového koncernu STO AG sídlícím v německém Stühlingenu. Zde se naši zaměstnanci začátkem února 2011 zůčastnili školení. K udělení certifikátu je potřeba nejen projít řadou školení, ale i dodržovat kvalitu a předepsané postupy na zakázkách. Nyní jsme schopni provést montáž všech systémů Akustických obkladů a výplní dodávaných firmou STO s.r.o. Na veškeré tyto systémy vlastníme oprávnění k aplikaci platné pro území České republiky a Slovenska.

Školení na montáž tlumící hmoty fy STO Školení na montáž tlumící hmoty fy STO Školení na montáž tlumící hmoty fy STO Školení na montáž tlumící hmoty fy STO