Informace o společnosti

Zaměstnanci firmy AMMBO, s.r.o.

Ve společnosti AMMBO, s.r.o. v roce 2007 proběhla změna jednatele a byla sloučena s aplikační firmou Matějka malby – nátěry. Aplikace a prodej se stávají rovnocenými sekcemi firmy. V tomtéž roce přibyl i specializovaný pultový prodej materiálů určených ke zhotovení všech možných nátěrů a maleb, později včleněný do řetězce KOUZLO BAREV.

Co se týče aplikací maleb a nátěrů nezabýváme se hromadnou objektovou výstavbou, kdy před kvalitou rozhoduje spíše cena, ale pracujeme na středně velkých zakázkách pro zvětšující se okruh stálých zákazníků. Prostě malujeme, natíráme i prodáváme za slušné ceny, velmi dobrou kvalitu s dlouhodobou zárukou. K tomu si vybíráme kvalitní materiály léty praxe prověřené a odzkoušené.

Nabídku provádění maleb a nátěrů, jsme během let rozšířili o různé zdobné techniky interiérů - antické lazury, modelační omítky, hlazené a vyrovnávací stěrky, benátské štuky, fládrování, lepení tapet papírových i hedvábných. Tím jsme reagovali na zvyšující se náročnost našich zákazníků a snažíme se stále nabízet něco nového. V posledním roce nabízíme provedení akustických podhledů STO. Pro exteriéry můžeme nabídnout nátěry fasád, dekorativní omítky hlazené i točené a celou škálu zateplovacích systémů firem JUB, STO a BaL.

2011 - jako novinky roku nabízíme lepení tapet od firem Flügger, AS Rovi a jiných, zcela nové moderní vzory. Katalogy k nahlédnutí v našem Showroomu nebo na stránkách www.otapetujto.cz. Tři řady nových dekoračních povrchů ve vybraných barevných odstínech rozšiřují naši nabídku dekoračních omítek. V těchto vzhledově nových designech jsme zúročili léta zkušeností při práci s materiály různých výrobců. Pro realizace našich nových řad používáme výrobky fy STO. Nové dekorace mají vzhled kamenů ne však jejich barvu. V odstínech modré, karmínové a fialové tyto kameny opravdu v přírodě nenajdete, ale "pro diváky s černobílým televizorem" jsou naše kamenné omítky pravým hlazeným pískovcem, štípanou břidlicí a leštěnou žulou. Dále jsme rozšířili naši řadu pohledových betonů o nové "vzory", k jejichž realizaci používáme materiály ze zahraniční. Snažili jsme se vyrobit vzhled velmi blízký pravému betonu. Těchto několik nových řad dekoračních povrchů a betonů více rozšíří naši nabídku pro realizace ve Vašem interiéru.

Naší snahou jak si zajistit budoucnost, je mít spolehlivé a šikovné dělníky, proto ne každý u nás uspěje s žádostí o zaměstnání. Informovanost si neustále zvyšujeme kurzy o nových materiálech a technikách.

Cílem je spokojený a vracející se zákazník. Doufáme, že budeme i pro vás zajímavým partnerem. Můžeme Vám nabídnout realizaci v prvotřídní kvalitě, poradenskou službu, vizualizaci na PC, případně zařídíme schůzku s architektem nebo výtvarníkem.

Heslo firmy: kvalita – dovednost – čistota – spolehlivost

Pár slov majitele

"Firmu Adolf Matějka, později Matějka malby – nátěry a nyní AMMBO, s.r.o. jsem založil v roce 1992. Zakázek přibývalo a tak jsem začal zaměstnávat další malíře. Jelikož jsem tvrdohlavě trval na kvalitě odvedené práce i charakteru člověka, tak vydrželi jen ti opravdu kvalitní zaměstnanci – dnešní jádro firmy."

"Během let se mi stalo malířské řemeslo obživou i koníčkem. Jako většina jsem v devadesátých letech začínal od nuly. Během těch let prošlo naše řemeslo v ČR rychlým vývojem, bylo nutností naučit se mnoha novým věcem. Zdaleka ne všichni se vydali touto cestou. Co do kvality odvedené práce je jen pár desítek takových firem jako je naše. Je za tím mnoho let naši tvrdé práce. Dnes jsem hrdý na prosperující firmu o 20 zaměstnancích s vysokým kreditem kvality."

Adolf Matějka - jednatel

Název a sídlo společnosti

AMMBO, s.r.o.
Vinohradská 78
618 00, Brno - Černovice
IČO: 25555324
Česká republika
Výpis z obchodního rejstříku: vedený v Brně, oddíl C, vložka 33156 - ze dne 23.2.1999

Členství v institucích


Obory činnosti

  • Dokončovací stavební práce
  • Malířství, lakýrnictví a natěračství
  • Speciální maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
  • Opravy a údržba předmětů kulturní povahy
  • Organizační a ekonomické poradenství
  • Velkoobchod
  • Zprostředkovatelská činnost
  • Zednictví a stavba SDK konstrukcí
  • Reklamní činnost
  • Úklidové práce a údržba nemovitostí